Ksiegowosc firmy po angielsku

Właściciele firm często szukają programu komputerowego, który uwolni ich od monotonnej i zajmującej godzina pracy przy zachowaniu dokumentacji księgowej i zestawieniach z urzędem skarbowy. Systemy księgowe spełniają wszystkie potrzeby bardzo oryginalnych odbiorców, stosuje je zawsze elastyczność i możliwość obsługi. Co bardzo istotne, są one dostosowane do prawidłowych wzorów i podatne na tyle, aby odpowiadały wymaganiom jak najwyższego grona użytkowników. Oferta skierowana jest również do walut prowadzących całą księgowość, jak a firm płacących się w formie księgi zysków i rozchodów lub na bazie podatku zryczałtowanego.

Enova księgowość posiada pełną gamę funkcji niezbędnych do pewnego prowadzenia księgi handlowej: z zarządzania projektami kont, poprzez dekretację i księgowanie, dysponowanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych.

Enova jest programem bardzo popularnym w obsłudze, o nowym interfejsie zapewniającym najlepszą ergonomię i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi systemu początek książce z programem nie sprawi kłopotów nawet kilka zaawansowanym użytkownikom.

Ten plan w zderzeniu z różnymi zapewnia wiele większą elastyczność. Oprócz pełnej funkcjonalności podstawowego systemu pozwala m.in. zakładać swoje raporty i wydruki, na inny sposób opisywać zdarzenia gospodarcze, wykonywać analizy zapisów według różnorodnych części z zachowaniem tzw. pól własnych, lub te rozliczać rozrachunki w stawkach lub ewidencjonować je według innych typów. Możliwa istnieje więcej realizacja swoich rozwiązań.

Podstawowe możliwości programu księgowego: prowadzenie KPiR lub ewidencji podatku zryczałtowanego; pisanie i rozliczanie ewidencji VAT: zakupów, sprzedaży, rozliczenia metodą kasową, korekty VAT płatności, które nie były zatopione w momencie; ewidencja środków trwałych, a jeszcze wartości duchowych i prawych; standardowa obsługa wynagrodzeń; obsługa operacji kasowych gotówkowych i bezgotówkowych, raporty kasowe; wystawianie deklaracji ZUS i możliwość eksportu do Płatnika.